Als Management Trainee krijg je binnen Eureko/Achmea de kans om je in korte tijd te ontwikkelen tot volwaardig lid van Eureko/ Achmea. Voorwaarde is dat jij eigen initiatief, lef en ondernemerschap toont. In twee jaar tijd bereid jij jezelf voor op een succesvolle carrière met veel diepgang.
De Organisatie
Achmea is marktleider in verzekeringen in Nederland met 22.000 medewerkers. Ons motto is: Achmea ontzorgt. Of het nu gaat over gezondheid, geld voor later, arbeidsparticipatie, arbeidsvoorwaarden of bedrijfscontinuïteit, wij willen onze klanten zorg uit handen nemen. Wij kaarten maatschappelijke problemen aan en bedenken oplossingen. Met als doel: een betere samenleving. Voor iedereen. Want we zijn denkers en doeners en geloven dat het altijd beter kan. De afdeling Trainee en Young Talent Development is op zoek naar ambitieuze management trainees die invulling kunnen geven aan deze missie.
Programma
Als Management Trainee voer je zelfstandig 4 assignments van een half jaar uit. Je komt in dienst van de Holding en je gaat voor 1 assignment naar het buitenland. Welke opdrachten je doet en waar je aan de slag gaat, bepaal je voor een groot deel zelf. In ieder geval doe je een finance, business en organisation opdracht. Hierdoor leer je in korte tijd Eureko/Achmea goed kennen. Tijdens het traineeship bieden we intensieve begeleiding door een 'coach on the job'. Bovendien is er veel ruimte voor de ontwikkeling van je persoonlijke vaardigheden, onder andere in de training Meeting of Minds. Daarbij gaan we uit van onze praktijk en moedigen we je steeds aan om uit je 'comfortzone' te stappen. Om te experimen¬teren met nieuw gedrag. Zodat je als leider de dingen kunt bereiken die je wilt bereiken. De leerdoelen die in de Meeting of Minds worden bepaald werk je vervolgens met behulp van externe coaching naartoe. Al met al dus veel doen, veel zien en vooral heel veel meemaken in korte tijd! Je kunt op twee momenten van het jaar instromen, per 1 mei en per 1 november. Momenteel zijn we toptalent aan het werven voor het Traineeship van met startdatum 1 mei 2010.
Kandidaat
Uiteraard laten we niet zomaar iedereen toe als management trainee. Je moet de potentie en ambitie hebben om kort na het traineeship een functie met veel verantwoordelijkheden te gaan vervullen. Je beschikt over een HBO- of WO-diploma bedrijfseconomie, bedrijfskunde of vergelijkbaar. Daarnaast heb je extra-curriculaire activiteiten en buitenlandervaring op je CV staan. Mocht je eerder een (serieuze) baan hebben gehad, dan geldt een maximum van twee jaar werkervaring.
Tevens ben je:
- Resultaatgericht
- Betrokken
- Innovatief en initiatiefrijk
- Ondernemend
Wij bieden
Achmea is een moderne en enthousiaste organisatie met informele sfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een vaste eindejaarsuitkering, een goede pensioenvoorziening en een marktconform salaris. Het menselijk kapitaal vinden wij van groot belang. Wij geven jou als trainee richting, maar je hebt zelf de regie op het traject, door initiatieven te nemen en keuzes te maken. Al met al is het jóuw traineeship. Je krijgt dus geen standaardprogramma, we bieden je een passend individueel traject. Daarbij krijg je een persoonlijk opleidingsbudget welke je kunt besteden aan training die het beste bij je past.